סדנאות רוקחות טבעית

מוזמנים לקבל הצצה ישירה אל עולם הרוקחות הטבעית, להבין מה אנחנו מורחים על העור שלנו ואיך ליצור מוצרי היגיינה בבית ובעלויות מינימליות

 ידעתם שברוב הסבונים שאנחנו משתמשים יש תוצרי נפט?! ושבדאורדורנט שאנחנו מורחים בבית השחי יש אלומיניום? (שסותם את הנקבוביות וחודר למחזור הדם?)

הכימיקלים מזיקים לא רק ברמה הפיזית לכבד או לעור (שהוא איבר הספיגה הגדול ביותר בגוף) אלא גם ברמה הנפשית - בלי שאפילו נקשר אותם כגורם קיים - לדוגמא חומרים משמרים פוגעים באיזון ההורמנלי בגוף.

מה נלמד בסדנא?

נלמד להכין מאפס את מוצרי היגיינה הנפוצים ביותר בחיי היום יום שלנו מחומרים טבעיים בלבד: דאורדורנט, סבון (מוצק או נוזלי), חמאת גוף ושפתון, ואספר את כל הסודות והמתכונים שרק תחפצו בהם.

נדבר על מה מכילים המוצרים "הרגילים" מהסופר, למה כדאי להימנע מהם ואיך הם משפיעים על המערכת שלנו? וכן, איך המנגנונים בגוף עובדים ולמה אנחנו בכלל משתמשים בתכשירי עור?

נדון על הדברים מתוך פרספקטיבה של טכניקות הריפוי העצמי, הקשיבות לגוף והמערכות השונות בתוכו. למשל מה תפקידם של החיידקים? (הרי הם נמצאים עלינו ובתוכנו במיליארדים). מהי מחלה ומהו מנגנון הריפוי של הגוף? כמו חום ודלקת, ואיך "תרופות" עלולות לפגוע בתהליך התקין של הריפוי.

הסדנה מיועדת לכל מי שמעוניין לרכוש ידע נכון על בריאות הגוף ולקבל מוטיבציה להניע תהליכים בחיים מתוך מודעות והבנה עמוקה על חייו. ובכלל, המטרה בפגישה היא הפרייה הדדית וכן לעורר אחד אצל השנייה את ניצוץ העשייה, המודעות והאקטיביות למען בריאותינו. בעיני זו זכות גדולה.

1/4
קצת עליי

אני יואב לייבוביץ, בעל עסק לרוקחות טבעית, מדריך מיינדפולנס ומדיטציה מעולם היוגה, ומנחה סדנאות בנושא היגיינה אישית וריפוי עצמי.


אני מאמין ששמירה על הבריאות האישית והימנעות מרעלים היא אחריות בסיסית של כל בן ובת אדם שאכפת להם מאיכות חייהם.

אני מלמד מתוך חקירה ולימוד עצמי מתמשך אבל יותר חשוב - מתוך קשיבות פנימית לשינויים בגופי וההתנסות האישית בחיי - הן שהובילו אותי לזנוח כל שימוש בחומרים סינטטיים על העור.

ובמספרים

משך הסדנא כשעה וחצי - שעתיים

מקסימום 20 משתתפים - על מנת להשאיר תחושת אינטימיות ויחס אישי

 דמי השתתפות - 80 ₪ לאדם כולל חומרי גלם

המחירים נמוכים והוגנים מתוך אג'נדה חברתית, הרצון להפיץ את הידע הנכון ולעורר את המודעות לבריאות הגוף.

להרשמה ופרטים נוספים השאירו פרטים כאן

 טליה אבידור דדש

שמעתי על מיינדפולנס פה ושם, ידעתי שזו שיטה שמקנה ידע וכלים פרקטיים לחיים מודעים. 

ליואב הגעתי דרך חברה שהשתתפה בקורס שלו והמליצה עליו בחום. 
החיבור שלי עם יואב היה מיידי,
משיעור לשיעור יואב העמיק אצלי ידע חכם ועמוק שהרגשתי שהיה קיים בי מאז ומעולם. בזכות הידע מהקורס של יואב ובאמצעות תרגול המדיטציה למדתי לשלוט בתשומת הלב שלי ולפעול בחיי היום יום בצורה יותר מודעת ומטיבה. 

קורס מיינדפולנס של יואב היווה עבורי שער במסע שלי לגילוי סודות היקום והחיים.
אני ממשיכה לצעוד את הדרך הזו עד היום ומגלה בה את עצמי ואת נפלאות הבריאה.
Everyday❤️