• יואב לייבוביץ

אישוורה פראנידאנה (ईश्वर प्रणिधान)

אחד מהנושאים הראשונים שאני מדבר עליהם בקורסי מיינדפולנס הוא הפעולות שלנו ואיך החיים הם התוצר של סך הפעולות שלנו.

פברואר 2016, אני זוכר את היום שפוטרתי מעבודתי במשרה נחשקת של פירמה מהגדולות במשק. "חוסר מוטיבציה" הבוס קרא לזה. ובצדק..

ואני זוכר גם את המחשבה שעברה בראשי שאני מפסיק לחפש עוד ועוד עבודות כדי להשתיק את המצפון החברתי שלי וכדי להוכיח לכולם שאני חלק מהעדר.

הבטחתי לעצמי דבר אחד: שיקום מערכת היחסים ביני לבין עצמי. לא מסכים לחיות עוד יום אחד עם האשמות, הלקאה עצמית, חרדות או חוסר בטחון עצמי. רוצה שקט מחשבתי, רוצה ליצור, לרקוד, לבכות ולהתאהב בעצמי כמו שאף פעם לא חוויתי. אמיתי ברגע הזה מול עצמי, ואח"כ מול העולם.

היום אני מלמד את הדרך הזו במילים של היוגה ומה שהיא פתחה עבורי. המסע שעברתי והדרך שבניתי בעזרת תרגול יומיומי אינטנסיבי של טכניקות מדיטציה, נשימה וחיים שקרובים אל הטבע. הטבע שבי. היוגה מלמדת עשייה מתוך אהבה - לפעולה עצמה.

אישוורה פראנידאנה (ईश्वर प्रणिधान)

עשייה כזו מביאה אותנו לדרך האקטיבית, מתוך חזון ויצירה של מה שאנחנו מאמינים בו באמת. בלב שלם. משם מגיע השחרור מהניסיון לבנות תחושת ערך על בסיס הפידבקים וההשוואה לסביבה. פרפקציוניזם לתהליך ולא לתוצאה. וכשזה קורה, גם אם נכשלתי - התפתחתי. קבלתי שיעור לחיים. והתלות במחמאה והערכה מתפוגגת ונעלמת.

Ishvara pranidhana טליה אבידור דדש

שמעתי על מיינדפולנס פה ושם, ידעתי שזו שיטה שמקנה ידע וכלים פרקטיים לחיים מודעים. 

ליואב הגעתי דרך חברה שהשתתפה בקורס שלו והמליצה עליו בחום. 
החיבור שלי עם יואב היה מיידי,
משיעור לשיעור יואב העמיק אצלי ידע חכם ועמוק שהרגשתי שהיה קיים בי מאז ומעולם. בזכות הידע מהקורס של יואב ובאמצעות תרגול המדיטציה למדתי לשלוט בתשומת הלב שלי ולפעול בחיי היום יום בצורה יותר מודעת ומטיבה. 

קורס מיינדפולנס של יואב היווה עבורי שער במסע שלי לגילוי סודות היקום והחיים.
אני ממשיכה לצעוד את הדרך הזו עד היום ומגלה בה את עצמי ואת נפלאות הבריאה.
Everyday❤️