• יואב לייבוביץ

סבון קנאביס🌱

הכנתי סבון משמן המפ, שהוא הבן דוד של זה שמעשנים אותו..

אחלה של משפחה הקנאביים אפשר להגיד שהם הבנאים של צמחי הרפואה (סאטיבה, אינדיקה, שיח אברהם, המפ ועוד ועוד). ובכן... מה לא אמרו על שמן המפ? מזון על, שמן החיוניות, שמן רפואה לעור ועוד שלל כינויים רבים.

בקצרה, השמן הוא שמן עשיר באומגה 3 ואומגה 6 והיחס ביניהן נדיר ומתאים בול להזין את העור שלנו. לשימוש חיצוני ופנימי כאחד. יש מאות עדויות ברחבי האינטרנט על אנשים שסבלו ממחלות עור כמו פסוריאזיס ודרמטטיס ובעקבות שימוש תכוף בשמן חשו הקלה גדולה בתסמינים.

בנוסף הוא מכיל חלבונים שקל למערכת שלנו לעכל כי הוא מגיע ללא מעכבי אנזימי עיכול חלבון. המפ עשיר גם בויטמין A וויטמין E ובמינרלים כמו ברזל, מגנזיום ואבץ.

לעצמו, הוא חומר גלם כל כך טוב שבעבר, לפני שעשו עליו עליהום והוציאו את המסכן מחוץ לחוק, היו מכינים ממנו שלל בדים, מפרשיות לסירות, מצנחים שהשתמשו בהם במלחמת העולם הראשונה ואפילו הכרזת העצמאות האמריקאית כתובה על דף שעשוי מהמפ!

בתמונה הסבון נח בקערת פוג'ה (מהודו) שעשויה מעלי עץ בננה מיובשים🍌אהבה לטבע ♥ יואבי :)

 טליה אבידור דדש

שמעתי על מיינדפולנס פה ושם, ידעתי שזו שיטה שמקנה ידע וכלים פרקטיים לחיים מודעים. 

ליואב הגעתי דרך חברה שהשתתפה בקורס שלו והמליצה עליו בחום. 
החיבור שלי עם יואב היה מיידי,
משיעור לשיעור יואב העמיק אצלי ידע חכם ועמוק שהרגשתי שהיה קיים בי מאז ומעולם. בזכות הידע מהקורס של יואב ובאמצעות תרגול המדיטציה למדתי לשלוט בתשומת הלב שלי ולפעול בחיי היום יום בצורה יותר מודעת ומטיבה. 

קורס מיינדפולנס של יואב היווה עבורי שער במסע שלי לגילוי סודות היקום והחיים.
אני ממשיכה לצעוד את הדרך הזו עד היום ומגלה בה את עצמי ואת נפלאות הבריאה.
Everyday❤️